ПЕДАГОГІЧНА  ПРЕСА

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Цей журнал висвітлює питання організації безпеки життєдіяльності в навчально-виховних закладах, установах, організаціях. Надає офіційну інформацію Міністерства освіти і науки України та Міністерства надзвичайних ситуацій з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної та радіаційної безпеки, надзвичайних ситуацій, побутового травматизму. На сторінках журналу є багато цікавих рубрик, серед яких: «Вдосконалення педагогічної майстерності», «Життя навчальних закладів», «Методика навчання», «Теорія ризику», де кожен викладач зможе знайти оригінальні сценарії проведення уроків, плани-конспекти, майстер-класи, науково-методичні розробки з безпеки життєдіяльності; а також корисні поради з питань особистої безпеки та навколишнього середовища.

Наявність у бібліотеці: 2009 - 2019

ВІДКРИТИЙ УРОК

Анотований каталог відкритих уроків та педагогічних матеріалів освітян України.

Наявність у бібліотеці: 2012-2015

ВСЕ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ

Трибуна педагогічної майстерності.

Наявність у бібліотеці: 2003 - 2015

ДИРЕКТОР ШКОЛИ

Сучасний директор школи має постійно тримати руку на пульсі, бути у тренді освітніх змін та любити свою роботу. Журнал «Директор школи» створено для сучасних керівників навчальних закладів України. Гострі теми, актуальні інтерв’ю, цікаві дискусії, проблемні позиції та питання, які вимагають негайного реагування — це все та багато іншого на шпальтах ділового інформаційного журналу «Директор школи».

Наявність у бібліотеці: 2007 - 2019

ЗАВУЧ

Спеціалізоване видання для заступників директора школи.

Журнал «Завуч» стане у пригоді для організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Спільна риса всіх публікацій журналу ― ПРАКТИЧНІСТЬ. Методичні рекомендації чи опис інноваційних методик навчання й виховання, роз’яснення експертів чи зразки документів ― усе підкріплено педагогічним досвідом та практичними порадами авторів.

Наявність у бібліотеці: 2003 - 2019

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗБІРНИК ТА КОМЕНТАРІ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ; ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗБІРНИК ДЛЯ ОСВІТЯН - з 04.2019

Офіційне друковане видання Міністерства освіти і науки України "Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки України" забезпечує навчальні заклади усіх типів, рівнів акредитації та форм власності, підприємства, установи та організації, юридичних та фізичних осіб, що надають освітні послуги, своєчасно оприлюдненими нормативно-правовими актами, наказами Міністерства, іншими документами.

Наявність у бібліотеці: 2011 - 2019 

ОСВІТА УКРАЇНИ

Офіційне видання Міністерства освіти і науки України. Висвітлює широке коло освітніх питань.

Наявність у бібліотеці: 2015-2019.

ОХОРОНА ПРАЦІ

Безпека та гігієна праці, соціальний захист потерпілих на виробництві, управління ризиками в системах менеджменту, та додаток на допомогу спеціалісту.

Наявність у бібліотеці: 2015 - 2019

ПОЗАКЛАСНИЙ ЧАС

Виховна робота в школі, професійно-технічному навчальному закладі. Науково-методичний журнал, на сторінках якого можна прочитати про новини шкільного самоврядування, знайти сценарії шкільних свят, конкурси, мандри, розваги.

Наявність у бібліотеці: 2004 - 2016

ПРАКТИКА УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ

Cпеціалізований журнал для директора загальноосвітнього навчального закладу.

Журнал «Практика управління закладом освіти» стане у пригоді для організації роботи загальноосвітніх навчальних закладів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, атестації педагогів тощо. Щономера — огляд нових нормативних документів та коментарі їх розробників, зразки локальних документів, публікації з урахуванням річної циклограми діяльності ЗНЗ. Журнал виходить за інформаційної підтримки МОН України з серпня 2006 року.

Наявність у бібліотеці: 2006, 2013, 2015

ПРОФТЕХОСВІТА

Видання №1 для профтехосвітян! У рубриці «Виробниче навчання» ви знайдете різноманітні навчальні проекти, упровадження інноваційних технологій, дидактичне забезпечення навчального процесу та досвід роботи майстрів виробничого навчання. «Освітні новини» розкажуть подробиці найцікавіших подій, що стосуються професійно-технічної освіти, а завдяки рубриці «Нормативно-правова база» ви завжди будете знати про нові впровадження та зміни в освіті від Міністерства освіти і науки України. Корисним буде «Методичний супровід» та «Виховний простір», як і «Досвід інших країн», звідки можна почерпнути безліч інформації щодо діяльності ПТНЗ з різних напрямів. Рубрика «Скрижалі долі» дає можливість познайомитися з провідними майстрами своєї справи з різних регіонів нашої країни. «Психологічний супровід» допоможе вирішити питання щодо управління закладом та навчальним середовищем у ньому та дізнатися про досвід роботи практичного психолога ПТНЗ, а «Юридичний супровід» пояснить специфіку державної політики у питаннях забезпечення діяльності навчального закладу. Журнал «Профтехосвіта» — для тих, хто творить майбутнє країни!

Наявність у бібліотеці: 2009 - 2019

УПРАВЛІННЯ ШКОЛОЮ

Практичний журнал для керівників школи:

  • Що таке ефективне управління та як воно стосується сучасної школи?

  • Як керувати собою, людьми, своїм часом, фінансами й робочим процесом?

  • Що таке інтенсивні технології навчання, виховання та управління та як їх використати на практиці?

Вкладки:

  • Фаховий сервер» — усе найнеобхідніше у практичній роботі вчителя щодня. Тематичні збірки матеріалів за актуальними напрямами;

  • Актуальні діалоги» — обговорюємо у формі «запитання-відповідь» усе, що цікавить педагогів незалежно від досвіду та предмета, що викладається. 

Наявність у бібліотеці: 2015 - 2016

ШКІЛЬНИЙ БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Мета журналу – публікація матеріалів шкільного призначення, що складають основу інформаційного забезпечення загальноосвітнього навчального закладу. Накопичений за певний період масив публікацій з доповненнями складає інформаційний фонд проекту. Він представлений в комп’ютерній бібліотечно-інформаційній системі «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо».

Наявність у бібліотеці: 2012 - 2015

Please reload

© 2017-2019 "Бібліотека Державного навчального закладу "Куп’янський регіональний центр професійної освіти". Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now